Договір публічної оферти

Цей договір адресований фізичним та юридичним особам (далі іменовані «Покупці»), які купують товари і послуги на сайті ramik.com.ua, і є офіційною та публічною пропозицією осіб, від імені яких здійснюється продаж товарів на сайті ramik.com.ua (далі іменовані «Продавці»).

Оформлюючи замовлення товару представленого на сайті ramik.com.ua, або оплачуючи будь-який товар на користь Продавця, означає що Покупець згоден зі всіма положеннями цього Договору публічної оферти та Додатків до нього, що рівнозначно укладенню Договору та Додатків до нього. В разі якщо Покупець не згоден з умовами цього Договору публічної оферти, він повинен надати свої пропозиції до зміни умов цього Договору, і не оформлювати замовлення та не оплачувати частково або повністю товари та послуги до того часу, доки з ним не буде укладений індивідуальний Договір. В разі якщо Покупець сплатив передоплату або оформив замовлення на сайті ramik.com.ua не маючи підписаного обома сторонами індивідуального Договору, він автоматично погоджується з умовами цього Договору публічної оферти.

 1. Терміни:
  • Публічна Оферта – пропозиція до придбання Товарів та/або Послуг Продавця, яка опублікована  Сайті ramik.com.ua, звернена до невизначеного кола осіб, в тому числі до Покупців;
  • Сайт — веб-сайт ramik.com.ua
 2. Ціна товарів та послуг, та їх основні характеристики, вказані на Сайті у відповідних розділах що стосуються конкретного товару.
 3. Додатки до Договору є його невід’ємною частиною. Всі умови, що містяться в Додатках до Договору, складають умови Договору.
 4. Всі витрати по сплаті вартості Товар або Послуг, несе Покупець.
 5. Товар може бути повернутий Покупцем протягом 14 днів з дня покупки Товару, за винятком Товару який виготовлявся на замовлення. Усі мультирамки з пластикового багету є такими які виготовляються на замовлення. Дерев’яні мультирамки підлягають поверненню, за винятком тих випадків коли за бажанням Покупця в кольорову схему або конструкцію мультирамки вносилися зміни, і такий товар є товаром на замовлення.
 6. В разі повернення Товару, придбаного в офісі Продавця, Покупець зобов’язаний повернути Товар в офіс Продавця, де в разі цілісності Товару та відсутності слідів використання Товару, йому буде повернуто повну вартість Товару. В разі якщо потрібна перевірка цілісності Товару який повертається, така перевірка повинна бути проведена в термін не більше 14 днів. В разі продажу товару дистанційно (на відстані) шляхом надсилання товару кур’єрською або поштовою службою, Покупець зобов’язаний оплатити вартість зворотньої доставки надсилання товару Новою Поштою, або за погодженням з Продавцем — іншою службою доставки.
 7. Покупець згоден з тим, що Продавець використовує і обробляє персональні дані Покупця згідно чинного законодавства України.
 8. Користувач згоден з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті Продавець або власники Сайту будуть направляти на електронну адресу Користувачів листи та повідомлення, у тому числі рекламного характеру. Разом з тим Агент зобов’язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам.
 9. Вказавши номер телефону в особистому профілі, Покупець автоматично погоджується отримувати СМС-повідомлення рекламного характеру від Продавця. При виникненні бажання припинити даного роду розсилку, Користувач повинен заповнити заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті Агента, або надіславши e-mail на електронну пошту Сайту.
 10. Кожна з Сторін може розторгнути Договір, надіславши повідомлення іншій Стороні за 14 днів до моменту закінчення дії Договору. В разі якщо Покупцем було оформлено Замовлення або здійснено часткову або повну оплату Замовлення, і Продавець почав виконання Замовлення, Договір може бути розторгнутий тільки після виконання зобов’язаннь обома сторонами, або в разі компенсації Покупцем витрат Продавця понесеними в зв’язку з виконанням замовлення.